Sepet
Sepet Boş

Ürün Ara

Garden World Olarak Biz;

Ahşabın doğallığını bahçenize getirmeyi amaç edindik. El emeği ve göz nuru ile tecrübeli ustalarımızın ellerinde şekillenen ahşap, bahçe ve dış mekanlarınıza en uygun formda kendi tasarımlarımız ile kullanımınıza sunulmaktadır.

HAKKIMIZDA

Garden World Olarak Biz

Ahşabın doğallığını bahçenize getirmeyi amaç edindik. El emeği ve göz nuru ile tecrübeli ustalarımızın ellerinde şekillenen ahşap, bahçe ve dış mekanlarınıza en uygun formda kendi tasarımlarımız ile kullanımınıza sunulmaktadır. Her türlü hava koşullarına dayanıklı, yaşayan, nefes alan ve ortama sıcaklık katan ahşap oturma grupları imalatımız yanında, alüminyum ve rattan gruplarımız ile farklı tarzda zevklere hitap ediyoruz.Kısıkköy, Çeşme ve Narlıdere’ de bulunan showroomlarımızın yanı sıra 2019 yılı ile birlikte online satışımızda başlamıştır. Ürünlerimize dokunmak ve kaliteyi hissetmek için sizi showroomlarımıza bir kahve içmeye davet ediyoruz.Vizyonumuz

Bahçe mobilyaları alanında kaliteden taviz vermeden hızlı ve güvenilir şekilde, müşterilerimize ürünlerimizin servisini sağlamak. Ürün pörtföyümüzle tüketicilerin taleplerine doğru çözümler bulabilmek ilkesini taşıyoruz. Buradan hareketle de çok hızlı gelişen mobilya pazarında, amacımız yılın trendini yakalayarak her zaman yenilikçi tasarımlarla fark yaratıp, bizi tercih eden müşterilerimiz memnun etmektir.